SK MVP Nitra 3.-4.11. 2007

7. listopadu 2007 v 19:59 |  Výsledky výstav
Do Nitry jsme jeli už v pátek. Ubytovali jsme se kousek od ní v penzionu Siesta ( www.penzionsiesta.sk ) ve Vráblích. Moc děkuji za odvoz tam a zpět Peterovi a Tince Kollárovým! S sebou jsme měli Egi, Pehu a Michala ( Eglantine Leslie Leven, Galant z Mešínské hájovny a Chataran z Mešínské hájovny), ale vystavovala jsem pouze Eginu s Pehou.
Druhý den se konečně mohlo vyrazit na výstavu! :-)))) Super! Sešlo se nás tam poměrně dost a hlavně lidi z fora mujpes. Jana s Frodem z Mešínské hájovny a já jsem konečně poznala ,,manon''. Manon jako jedinou jsem ještě nepoznala osobně .. Frodo dostal krásné ocenění ... dostal V1, CAC a res.CACIBa!!
Poslední den, v neděli, jsme už bohužel jeli domů ...Ale tím náš výlet nekončil! Cestou domů jsme se stavili podívat do Lednice, do zámeckého parku. Tam jsme udělaly i nádherné fotky v přírodě ... :-))) Pejsci si myslím, že se taky hezky prošli.
( FOTO !! + dole pod fotkami z výstavy jsou fotky z Lednice !!)
Rozhodčí : Šonka František
No a tady jsou výsledky :
Eglantine Leslie Leven - třída : mezitřída, V1,CAC,CACIB !!!!!!!! - I přes konkurekci, jsme s Egi vybojovaly tak super ocenění !!!
Galant z Mešínské hájovny - třída : otevřená, VD - Peha měl ovšem silného konkurenta, byl to pejsek od paní z Rakouska ... Pejsek opravdu úžasný ! Dostal ocenění BOB. Pehovi rozhodčí vytkl, že je moc hubený, ale Peha se rozhodčímu i přesto líbil, tedy až do té chvíle než přišla hospitující ,,rozumbrada '' a začala si hrát na odbornici přes setry. Pehu zbytečně poškodila, ale i na pejskovi rakouské vystavovatelky se daly najít chyby, ostatně jako na každém pejskovi.
Fotky z výstavy :
Egi
CACIB feny
Peha
Jana s Frodískem
CACIB psi
Pejsek s titulem BOB
Fotky z Lednice
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama