Říjen 2007

Jim Beam Prima Nova - shiba inu

27. října 2007 v 11:48 Naše minulost ...
Jim Beam Prima Nova k nám přišel když mu byl asi 1 rok. Jezdili jsme s ním po výstavách a stal se také otcem našich prvních 2 vrhů. Nyní žije v Dobrušce.

Sid - velký japonský pes

27. října 2007 v 11:29 Naše minulost ...
Sida jsme si koupili, když mi byl rok. Časem jsme ale zjistli, že velkého psa mít doma nemůžeme. A Sid dnes žije spokojeně v Hradci Králové.
Sid byl jinak hodný ale neposedný. Ani vyfotit jsme ho nemohli .

Lumpik - kříženec špice

27. října 2007 v 11:25 Naše minulost ...
Lumpiček byl náš první pejsek. Moje mamka ho dostala k 9 narozeninám. Byl to její nejkrásnější dárek co kdy dostala. ... Mamka říkala, že to byl opravdu moc hodný a poslušný pejsek. Zemřel na zápal plic a epilepsii ... Tenkrát se bohužel pejskům neposkytovala taková péče jako dnes.

Sraz setrů, 13.-14.10. 2007

20. října 2007 v 10:26 Kde jsme všude byli
Sraz setrů 13.-14.10. 2007
Dnes jsme se zúčastnili krásného srazu setrů z fora můjpes. Sraz se konal v Pístech u Budyně na Ohří. Děkujeme Petře a Alče za nádherný sraz a jsem ráda, že nám vyšlo i počasí.
S sebou na sraz jsem si vzala Eglantinu. Z Chlumce jsem odjížděla kolem 11:30 hodin ( na sraz jsem jela s Jardou Šedou od Andyho ). Cestou jsme se ještě stavili v CHS DAMA Krkonoše, tam jsme ,,nabrali'' Darču s Ive ( Ivonne Lady DAMA Krkonoše ). Tak a jelo se sraz.
Když jsme tam přijeli, tak se to na nás jenom valilo ! Pejsci byli rádi, že tam mají nové kamarády :-).
Egi se tam začalo líbit. Chvilku sice váhala, ale potom to tam rozjela. Po chvilce ještě přijela Dana s Barcy. Egi si podle mě nejvíce padla do oka s Cedem a Barcy .Řádili tam, běhali ...
Po příjezdu Dany a Barcy jsme se vydali na výlet. Jelo se na zříceninu hradu Hazmburg. Cestou na zříceninu jsme pustili ty naše hafíky, aby se vylítali. To bylo rozčesáváního ...
Když jsme tam došli, tak jsme se akorát stačili vyfotit, protože paní už zavírala ... No, ale výlet to byl opravdu vydařený a dolu, to bylo něco, Egi mě táhla a já tam za ní pomalu vlála.
Navečer jsme opékali buřty a pak už se to pomalu rozjíždělo domů. Jarda s Andym a s Darčou, Martin s Foxem, Lucka s Jessie, Helča s Cedem a myslím že i Verča se Samem jeli už dnes večer domů.
Druhý den - Hned ráno si Egi neodpustila a musela se jít vylítat s Barcy. Barcy jinak celý den honila pod stromy listí. Nic jiného jí nezajímalo . No a my jsme vstali, nasnídali se a po chvilce se šlo na ranní procházku do přírody ... Opravdu moc pěkné ... . No, ale zvěře tam bylo mnoho. Cestou nám přes cestu přeběhl zajíc, no a samozřejmě se nám psi rozutekli, pouze ti, kteří byli na vodítku, zůstali - Barcy s Egi. Jinak všichni vzali roha za zajícem.Také jsme potkali srnky, bažanty ...
No prostě nádhera ! Škoda, že sraz není každý víkend !!!
No, abychom v tom měli pořádek, tak na srazu byli :
Alča s Petrou - ti ten pěkný srázek udělali, mají Bena (IS)
Já a Egi (AS)
Darča s Ive ( AS)
Jarda s Andym (AS)
Peter,Tinka s Michalem a s Pehou (AS)
Lucka s Jessie (IS)
Dana a Barcy (IS)
Helča s Cedem (IS)
Martin s Foxem (IS)
Verča se Samem (GS)
Vítek s Kurayem a Norou ( Kuray - kříženec, Nora evropský saňový pes)
Verča a gordonky
No a samozřejmě, že anglických setrů byla převaha !
Úplně dole je naše společná fotka !!!
Výlet na zříceninu hradu Hazmburg
Tak, a tady jsme všichni ( teda skoro všichni, Jarda, Darča s Andym a Ive, ti se někde opozdili, tak jsme na ně nečekali )
Petra s Benem, Jirka, Honza, Dana s Barcy, Lucka s Jessie, Helča s přítelem a s Cedem, Tinka, Martin s Foxem, já s Egi, Verča se Samem a Večra s gordonkami

Novinky č. 2 ( od 13.10. 2007 )

20. října 2007 v 9:26 Novinky
STRÁNKY JSOU PŘESUNUTY NA WWW.JUNIORHANDLING.WBS.CZ !!!!!!! TYTO STRÁNKY UŽ NEBUDOU DÁLE AKTUALIZOVÁNY !!!!!!!!!
 • 10.12. do fotogalerie doplněny fotky od paní Hofmannové. Tentokrát jsme fotili Tracy. A ještě do handlingu doplněn další pejsek !! Je to rasa anglického buldoka, jmenuje se Agasi z Jasmínového nebe.
 • 8.12. do fotogalerie doplněny fotky Galanta, Egí, Andyho, Chatarana + něco o nich !!!!! A ještě do fotogalerie doplněny další fotky Eymeenky - Machiko od Cidliny, majitelé nám poslali její fotky, jak vyrostla do krásy !!
 • 7.12. doplněny fotky Barcynky ( Beatrix Happy Nonstop - irský setr), Barcynku vystavuji na výstavách a Dana ( její majitelka) mi poslala její fotečky, jsou ve fotogalerii + něco o ní !!!!!!
 • 4.12. doplněn další pejsek do půjčení psi na JH
 • 4.12. moc děkuji paní Simoně Malé za pěkně udělané fotečky mě a setříků !! Můžete se na ně podívat - něco mě - nebo do - fotogalerie - fotky od paní Simony Malé!! -
 • 1.-2.12. jsme byli na MVP ve Welsu, více onaší výpravě ve výsledcích výstav !!!!
 • 21.11. DNES JSME SI BYLI PRO TRACYNKU !!! Když jsme přijeli domů, tak holky vítali Tracynku, jako kdyby už u nás byla předtím ... Tracy hned všechno musela prozkoumat. První noc byla super. Byla potichu. No prostě je bezvadná !!!! Jsem moc ráda, že jsem dostala tak krásný dárek k narozeninám.
 • 18.11. - 17.-18.11. jsme byli na MVP v Praze, více ve výsledcích výstav a v JH. Také jsme potkali paní Hoffmanovou ( fotila nám štěňátka ) , která nám dala už fotečky !! Můžete si je prohlédnout ve fotogalerii - vrh B peruánský naháč
 • V časopise Planeta zvířa t č. 10/07 mi vyšel článek o juniorhandlingu. Dostala jsem tak krásný dárek k 12-tým narozeninám. obrazek001_original.jpg (260 KB)
 • 11.11. si přijeli majitelé pro Baddyho i pro Beauty .. :-( , Aileen si s nimi skvělě rozuměla, hrála si s nimi a oni s ní. Bude se mi po nich stýskat.
 • 10.11. jsme byli na focení u paní Hoffmanové.
 • Fotila se tam štěňátka z vrhu B PER
 • Ve dnech 13.-14.10. 2007 se konal srazík setrů!! Mrkněte se do rubriky kde jsme všude byli

Půjčení psi na JH

9. října 2007 v 15:26 Půjčení psi na JH
Dipo ( Mississippi - Missouri Deep )
Dipo je novofundlandský pes. Poprvé jsem si ho vystavila v Mladé Boleslavi. Moc děkuji paní Hořákové a panu Bastlovi, že si Dipa mohu předvádět v juniorhandlingu. Dipa si budu půjčovat vždy na neděli, pokud to bude možné.
Narozen : 27.5. 2006
Lady (ICH.First Lady Shamanrock) - web.telecom.cz/inditarod/
Lady je aljašský malamut..Je moc hodná,poslušná,nádherně se vystavuje i předvádí.Když jsem si jí půjčila poprvé v Litoměřicích , tak bylo takové hrozné teplo ... Ale i přesto Lady běhala a vystavovala se.A také chci velice moc poděkovat manželům Lysákovým že mi Lady půjčili na junirhandling!!
Lady se narodila : 12.2. 1995
Ený (Flora z lodínských luhů) www.leslieleven.cz Lady se narodila : 12.2. 1995
Ený je anglický setr.Je velice hodná. A tímto chci poděkovat manželům Novákovým že si od nich mohu i nadále půjčovat Ený.
Její úspěchy :výstavy:CH ČR, výborná, CAJC, r.CAC, 3x CAC, 2x CWC, r.CACIB, CACIB, BOB, Národní vítěz
zkoušky: ZV I.c., PZ II.c., LZ I.c., SZVP II.c., VZ I.c.
Ený je narozena 13.6. 1999
Gembi (Gembler z kraje mlh)
Gembik je shi-tzu..I když byl na výstavě podruhé, tak se uměl krásně vystavit a předvést.Moc děkuju paní Daně Opltové že mi ho mohla půjčit.
Gembi je narozen 29.1. 2005
Džesi (Layton Jazz Jazz Jazz) www.sweb.cz/amkokr/
Džesi je americký kokršpaněl.Dokáže se krásně předvést a vystavit.Tímto bych také chtěla poděkovat Kateřině Winterové za půjčení Džesiho.S Džesim sem se dostala do semifinále.
Džesi je narozen:20.2. 2006
Ráchelka (Ráchel od Kuňkálku)
Ráchel je anglický špringršpaněl.Děkuji Milanovi Křížovi za půjčení Ráchelky.
Ráchelka se narodila:20.12. 2004
Tobi(Rippa-Na Tobimasu)- www.czechjakobin.com
Tobi je shiba inu.S Tobikem jsem byla pouze na 1 výstavě ,v Brně a tam jsem se s ním dostala do semifinále.Moc děkuju paní ing. Haně Blatoňové že mi ho půjčuje.
Tobi je narozen:23.5.1998
Orion (Oriana Harlekin Envisan)
Orion je vícebarevný pudl trpasličí.S Orion jsem se seznámila v Mladé Boleslavi na krajské výstavě.Neměla jsem pejska,tak jsem se šla po nějakém podívat.Zrovna u kruhu byla paní Kovaříková a tak jsem si ji poprosila jestli by mi nějakého jejího pejsak nepůjčila.Vybrala mně Orion.Orion se pěkně vystavuje dalo by se říci že se vystavuje sama.Problém ,ale už je v tom okamžiku ,kdy se sní dám do pohybu.Pejsci jsou závislí na paničce.Orion se po paní Kovaříkové pořád otáčela.Je vidět že paní Kovaříková s nimi tráví hodně času.Moc Vám paní Kovaříková děkuju za půjčení Orion!!
Narozena: 25.8. 2004
Egi (Eglantine Leslie Leven) - www.leslieleven.cz
Je to fena anglického setra.Vystavuju si ji já jak na výstavě tak i v soutěži juniorhandlingu.Je v barvě tricoloru.Je to velice chytrý a dobrý pes na handling .Je také od manželů Novákových.Takže ještě jednou vám mockrát děkuju že si ji můžu půjčovat na výstavy.
O:Tuliketun Runo-Ratsu,ICH.,M:Bowie Leslie Leven
Egi je narozena:19.3. 2006
Výstavy: 3krát CAJC
Richi (Idrys Azurowa Amhara) www.pibaro.com
Richi je lhasa apso.Jsou mu 2 roky.Poprvé jsem si ho vystavila a měla jsem jasno že si ho vystavím v JH.Hnedka na poprvé jsem s ním vyhrála 2.místo!!Richiho jsem si půjčila od pana Patrika Panýrka a tímto bych mu chtěla poděkovat za půjčení.
Richi je narozen: 21.10. 2005

MVP České Budějovice 6. - 7.10. 2007

8. října 2007 v 18:19 Výsledky výstav
České Budějovice, rozhodčí : Novotný
Dnes jsem vystavovala 3 pejsky.Dana mě poprosila, jestli bych jí nevystavila teprve 9 měsíční fenečku irského setra Barcy. Samozřejmě jsem to s radostí přijala ( moc ráda vystavuji a tak jsem ráda, když se naskytne někdo, kdo by pejska potřeboval vystavit ) . Dále jsem vystavovala Pehu a Egi. Dnešek byl opravdu moc pěkný. I když to počasí noo ... U kruhu jsme se klepali, ale jinak výstava byla pěkně připravená a byly tam velké kruhy .
Irský setr :
Beatrix Happy Nonstop - N1, třída : dorostu
Barcy dostala N z toho důvodu, že nemá srst. Toto jsme samozřejmě nepochopili. Psi kterým je 9 mesíců a rozhodčí jim vytkne že nemají srst ... No hrůza !
Anglický setr
Galant z Měšínské hájovny - CAC, CACIB, třída : otevřená
Pan rozhodčí říkal, že kdyby nebyl tak hubený, tak že by mu dal i tutil BOB.
Eglantine Leslie Leven - CAC, třída : mezitřída
Egi : Té zase říkal, že kdyby měla více srsti, tak že ji dal i CACIBa, že její hlava je prostě bezkonkurenční.Akorát když nemá srst, tak ta hlava vypadá trochu ,,težce''.
Tak a toto je Barcy - Beatrix Happy Nonstop - je opravdu nádherná, že ?
Peha a Egi
Tak a tady jsme fotili pejsky na výstavě s poháry ...

Eglantine Leslie Leven

5. října 2007 v 15:55 Naše holky
Eglantine Leslie Leven
Egi sice není naše, ale když si Egi vystavuji na každé výstavě, připravila jsem si Egi také sama na výstavy apod. tak to bereme tak že je Egi ve spolumajitelství :-) .
Egi
Chovatel : Tomáš Novák
Majitel : Tomáš Novák
narozena : 19.3.2006
Barva : tricolor
Výstavy : 4 x CAJC - MVP Brno 07, MVP České Budějovice 07, MVP Praha 07, MVP Litoměřice 07, CAC, CACIB - MVP Brno 07, NV Mladá Boleslav 21.7.2007 - CAC. NV, BOB
Zkoušky :
Průkaz původu