Nimbl Tracy from Gasko Prim - border colie

30. září 2007 v 13:25 |  Naše holky
Tracy
Fenečku border colie jsem dostala ke svým 12. narozeninám. Tracy, takové jsem si dala jméno, pochází z chovatelské stanice Gasko Prim od paní Lenky Svobodové. Je to opravdu ten nejhezčí dárek co jsem kdy dostala! Už se moc těším, až ji budu mít doma ... S Tracynkou bych chtěla dělat především agility a flyball. Asi před týdnem nám na cvičáku oznámili, že tam bude probíhat i flyball. Flyball bude vždy v úterý. Tak bych tam také chtěla chodit.
28.10. jsme se byli naposledy podívat na štěňátka.Dnes jsme si i vybrali fenečku ... škoda že s námi už nemohla odjet domů :-))))
21.11. Tracy už s námi jela domů !!
Nimbl Tracy from Gasko Prim
Narozena : 15.9. 2007
Chovatel : Lenka Svobodová
Otec : Kuhaylans Oz - The Candyman - M
( australská červená )
CEA/PRK/Kat. frei 7 weeks
HD A,CEA DNA Normal
TNS DNA Normal
Matka : I'm Smarti Gasko Prim
( černobílá )
HD A,DNA CEA Normal
( instinkt test )
Juniorchampion, Klubový vítěz, Speciální vítěz mladých, 2x BOB
Tak a to je ona ....
Tady jsou všichni ... ( Tracy je ta předposlední )
A tady už chodí, koukají ... roztomilí že ano ?
Tak tady je fotka, když byli ještě malinký ...
Tracy
Občas sem budu psát copak ta naše Tracy vyváděla ... :-)
21.11. Dnes jem si jí přivezla domů, Aileen se okamžitě musela jít podívat kdo přibyl do rodiny :-). Tracy se v mžiku vzpamatovala a už lítali do domě ... Keika ta na ní vrčela,a le Tracy si z toho vůbec nic nedělala. Šejma ta na ní také vrčela a hlídala si koš. Ona si totiž odjakživa hlídá koš, ať už jsme na dovolený nebo doma. První noc také byla dobrá, všichni jsme se vyspali
22.11. Dnes jsem s ní byla poprvé venku na procházce. Tracy ani nekňučela, byla v pohodě. Sice to nebylo úplně nejlepší, ale jinak dobrý.Ten den spala jak zabitá :-)
23.11. Dnes jsem s ní opět byla venku. Šli jsme na zámek ještě s jednou mojí kamarádkou a Tracy začala najednou štěkat. Štěkala na kmen .. hmm :-) dobrý noo.
24.11. Dnes jsem jela do Prahy na výlet, takže jsem nemohla být s Tracy. Také jsem s ní nešla ven, páč jsem přijela kolem 19:00 hodiny. A tím pádem měla Tracy více energie. Tracy pořád šťouchala do Keiky a ta na ní vrčela, ale ona v pohodě. Jako by se nic nestalo. A najednou začala štěkat a kňučet na Keiku. Keika z toho byla úplně hotová, ale zbavit se jí prostě nemohla. Tracy sebou občas plácla na zem, nebo se bouchla do hlavy o stěnu .. blázínek jeden ... Nj to je celá ona ! Také že byla úplně hotová ...
25.11. Dnes jsem s ní byla ráno venku. Po procházce jsem jí zavřela do kotce .. Každou chvilku očekávám sousedy ... :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama