Handling

6. července 2007 v 15:51 |  Handling
Handling
Handlingu se věnuji od mých 8 let. Poprvé jsem se do juniorhandlingu přihlásila až když mi bylo 10 let.Pokud budete chtít pomoci s předvedením Vašeho pejska v kruhu , tak mi prosím napište na e-mail Balajkova7@seznam.cz .
Nyní předvádím tyto pejsky :
Anglický buldok :
Agasi z Jasmínového nebe - Tohoto pejska jsem předváděla v Praze na MVP. Patří panu Sašovi Lowingerovi. S Frenkem jsem dostala v konkurenci asi 9 jedinců D. Pejsek, ale nádherně chodil!!! A jak hezky stál ve výstavním postoji!
Irský setr :
Beatrix Happy Nonstop - S Barcy jsem se poprvé viděla v Českých Budějovicích ( 7.10.07). Barcy byla přihlášena do třídy dorostu, kde dostala N1!!Nechápu ale jednu věc.Barcy bylo 9 měsíců, takže neměla skoro žádné chlupy, což je normální. Pan rozhodčí jí dal nadějnou z důvodu, že nemá chlupy.Tak je to normální ? Barcy se mi předváděla moc pěkně a pěkně stála. Tato fenečka se mi moc líbí
Anglický setr :
Eglantine Leslie Leven - Egi si vystavuju , jak na juniorhandlingu tak i v kruhu.Egi je moc hodná a přátelská. Patří manželům Novákovým a moc jim děkuji, že mi ji půjčují. ( www.leslieleven.cz )
Iwanhoe Maxwel DAMA Krkonoše - Andyho vystavuji panu Jardovi Šedovi. Andy dodělal Juniorchampiona!!!! ( www.anglickysetrandy.estranky.cz )
Chataran z Mešinské hájovny - Míšu vystavuju panu Peterovi Kollárovi.Míša je moc pěkný pejsek. ( www.anglickysetr.cz )
Galant z Mešinské hájovny - Pehu také vystavuji panu Kollárovi.S Pehou si myslím, že nám to jde.Peha byl poprvé na výstavě na klubové výstavě ve Slavkově.Po pravdě řečeno jsem se toho docela bála, ale nebylo čeho.Když jsem si šla Pehu zkusit , tak jsem měla jasno ... Peha je prostě skvělej !!
Flora z Lodinských luhů - S Ený jsem dělala juniorhandling. Ený se zařadila mezi psí seniory... takže už se jí nechce běhat, ale teď si ji budu hlásit do třídy veteránů.Ený je také manželů Novákových.
Bowie Leslie Leven - Bowie je velmi chytrá, přátelská a milá.Bowie je také manželů Novákových.
Výmarský ohař
Bria z Mervartova dvora - Briulka je super!!!!!!!Byla poprvé na výstavě a jak se krásně předvedla a jak hezky stála!Pan rozhodčí mi říkal , že stojí jako modelka :)) ( www.arek.borec.cz )
Shiba-inu
Keiko od Cidliny - více o Keice najdete v rubrice naše holky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama