Výsledky 2007

17. června 2007 v 16:40 |  Junior Handling
NVP Olomouc 12.1.2007,rozhodčí:Ing. Alena Košťálová
Umístila jsem se s Ený na 3. místě!!
13.1. ,rozhodčí:ing. Alena Košťálová
jsem se dostala do semifinále s Džesim
14.2.,rozhodčí:Lenka Frnčová
Dostala jsem se do finále s Gambikem a přivezla jsem si 3.místo!!
MVP Brno 10.2. 2007,rozhodčí:Ing. Alena Košťálová
Na této výstavě jsem se s Ený dostala do semifinále.
MVP Brno 11.2. 2007,u JH rozhodčí:Polehňa František
S Tobikem jsem se dostala do semifinále.
Rippa-Na Tobimasu ''Tobi''
Import USA, Interchampion, Šampion USA, Polský Šampion , Slovenský Šampion, Český Šampion
7.4. 2007 Mladá Boleslav krajská výstava - JH ,rozhodčí:František Polehňa,jsem se neumístila na žádném místě.Tentokrát jsem si vystavila fenku vícebarevného pudla jménem Pudlíka jsem si půjčila od paní Kovaříkové.JH na této výstavě měli nepochopitelně zorganizovaný.Já jsem tam přišla na předkolo , pan rozhodčí mě vzal a řekl mi ,že můžu jet domů, že už vybral 3 handlery.Řekl mi sice že vystavuju pěkně ,ale prostě už mě nemůže zařadit do finále.
MVP České Budějovice 21.-22.4. 2007 , rozhodčí : Jílková Zdena
SO
Skvěléééé!!!!!!S Eglentin jsem vyhrála 1.místo!Egi si ho taky zasloužila.Egi je prostě výstavní pes a já věřím že z ní někdy bude i něco víc.
NE , rozhodčí:Lenka Frnčová
Já na ČB mám prostě štěstí.Vždycky když jsem jela do ČB tak jsem se umístila na nějakém místě.Tak doufám že to tak bude i příště.S Ájou jsem se také umístila,ale tentokrát na 2.místě.Jsem moc šťastná že jsem se oba tyto dny takhle hezky umístila.
MVP Praha , rozhodčí : ing. Alena Košťálová
V Praze jsem opět měla anglického setra Egi.Spolu jsme se dostali až do finále.A vyhráli jsme 3.místo!!!A panu Peterovi Kollarovi a panu Brychtovi děkuji za focení!!! - Peter Kollar - www.Anglickysetr.Cz
NE
rozhodčí: Lenka Frnčová
V neděli jsme jeli do Prahy bez psa.Naštěstí mně pejska půjčil pan Patrik Panýrek a tímto mu taky moc poděkovat za půjčení pejska.Pan Panýrek mně půjčil plemeno lhasa apso - více o ''Richim'' se dozvíte v JH-půjčení psi.Já a Richi jsme skončili na krásném 2.místě!
19.5. MVP Litoměřice , rozhodčí : Jílková Zdena
Dnes bylo teplo , což znamenalo že mně Egi moc neběhala , ale dopadli jsme skvěléé!!!Já a Egi jsme si domů přivezli 2.místo !!!!!Byla jsem moc šťastná že jsem se dostala do finále.
20.5. MVP Litoměřice , rozhodčí : Kunfalvi Hana
Dnes jsem původně měla mít plemeno lhasa apso , ale ten onemocněl.Tak jsem šla požádat někoho jiného o půjčení pejska na JH.Nakonec jsem si půjčila od paní Lysákové Lady , to je nádherný aljašský malamut.I když je Ladynce 8,5 roku , tak se pořád NÁDHERNĚ předvádí.A předváděla se pěkně i přesto , že bylo takové vedro ... Nakonec jsme skončili na 1.místě !!!!!!!!!A moc děkuju manželům Lysákovým , že mi Lady půjčili a počkali se mnou až do finále.DĚKUJI!
2.6.07 oblastní výstava Hradec Králové
Dnes jsem si půjčila od paní Babové border kolii - I'm Just your Gasko Prim.Dnes jsem se dostala akorát do semifinále.Ale i přesto děkuji paní Babové za půjčení Justa.
23.-24.6. MVP Brno , rozhodčí :Staviarska Viera
Dnes jsem vystavovala jako obvykle anglického setra Eglantine Leslie Leven .S ní jsem se dostala do finále a vybojovali jsme si 2.místo !!!!!
24.6.
rozhodčí : Robert Kannás
Dnes jsem si půjčila od manželů Lysákových fenu aljašského malamuta Askania Legend of North , s ní jsem se dostala do semifinále, ale byl to veliký úspěch !!Pan rozhodčí nepustil ani některé handlery , kteří už jsou ,,ostřílení ".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Věra Věra | 13. listopadu 2007 v 18:52 | Reagovat

Na Krajské výstavě v Ml. Boleslavi proběhl JH naprosto v pořádku.

Slečna Balajková zřejmě přišla pozdě, jak to bývá jejím zvykem a diví se, že bez předvedení psa v předkole nebyla zařazena přímo do finále.

2 pro Věru pro Věru | 15. listopadu 2007 v 15:47 | Reagovat

V MB proběhlo pouze jedno předkolo a nikoho nezajímalo, že se pejsek zrovna posuzuje. Trochu nespravedlivé , ne ? Na takovéto malé výstavě je velmi nesnadné sehnat ihned pejska jiného. Takto jsem to alespoň viděla.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama